روش‌هاي تسويه حساب در درگاه هاي بانکي واسطه

روش‌هاي تسويه حساب در درگاه هاي بانکي واسطه

روش پايا: اين روش کارمزدي ندارد اما زمان بر است و تنها در روزها و ساعت هاي اداري شما مي توانيد از اين روش استفاده کنيد.

روش کارت به کارت: در اين روش از شما کارمزد کم مي شود اما اين روش نسبت به پايا بسيار سريع تر است و در هر وقت از شبانه روز امکان استفاده از اين روش ممکن است.

  1. پشتيباني قوي: اگر از شما بپرسند که چرا سايتي مانند: ديجي کالا توانسته اينقدر موفق شود، چه جوابي مي‌دهيد به طور قطع يکي از دلايلي که مي‌آوريد پشتيباني قوي سايت است برخي از اين درگاه هاي پرداخت واسطه پشتيباني قوي دارند اما برخي ديگر نه، بهتر است اگر شما به دنبال اين هستيد که کسب و کارتان در يک مدت زمان کوتاهي پيشرفت کند بهتر است درگاه پرداخت واسطه اي را انتخاب کنيد که بهترين پشتيباني را دارد.
  • چندتا از بهترين درگاه هاي پرداخت واسطه:

خوب حالا که در مورد نحوه‌ي فعاليت اين نوع درگاه هاي پرداخت به شما توضيح داديم نوبت به آن مي‌رسد تا شما را با برخي از بهترين درگاه هاي پرداخت واسطه آشنا کنيم.

  • درگاه واسطه پارسيگرام: اين يک واسطه است که مخصوص سايت هاي پيش بيني است و سايت شرط بندي تک بت که يک سايت مشهور در حوزه‌ي پيش بيني است از اين درگاه استفاده مي‌کند. از ويژگي هاي اين درگاه مي‌توان به امکان کارت به کارت،درگاه مستقيم و داشتن کيف پول اشاره کرد. اين سايت براي علاقه مندان به شرط بندي بخش ووچر الکترونيکي دارد و به کاربران اين امکان را مي دهد تا به حساب سايت شرط بندي خود مانن بت کارت پول واريز کنند و با وارد کردن کد مربوطه به در سايت بت کارت حساب خود را شارژ کنند و به پيش بيني کردن بپردازند. با توجه به بررسي هايي که ما انجام داديم به نظر مي‌رسد سايت پارسيگرام يک سايت امن است و شما به اين درگاه واسطه ي پرداخت مي توانيد اعتماد کنيد.
  • درگاه واسطه پارس پي: پارس پي در ابتداي سايتش اين گونه نوشته است: پارس پي به عنوان پرداخت يار رسمي شبکه شاپرک بانک مرکزي، با ارائه‌ي راهکارهاي پرداخت الکترونيک در کنار شماست تا در کوتاه ترين زمان، وب سايت و يا اپليکيشن کسب و کار خود را مجهز به درگاه پرداخت اينترنتي با قابليت هاي شگفت انگيز نماييد. پس اين درگاه واسطه‌ي بانکي بسيار معتبر است و شما مي‌توانيد به اين سايت چه براي استفاده در سايت تان و چه وارد کردن اطلاعات بانکي خود اعتماد کنيد. اين درگاه بانکي واسطه نيز در سايت هاي پيش بيني مانند بت کارت موجود است.
  • درگاه :nextpay.نکست پي نسبت به ساير درگاه هاي پرداخت واسطه‌اي که در اين ليست آمده است ديرتر افتتاح شده است اما در همين مدت کوتاهي که از تاسيس اش مي‌گذرد توانسته خودش را به يکي از سايت هاي برتر در حوزه‌ي پرداخت واسطه‌ي بانکي برساند. يکي از ويژگي هاي جالبي که در اين سايت وجود دارد اين است که اگر مشتري براي پرداخت بانکي را انتخاب کند که اختلال داشته باشد، نکست پي به صورت خود به خودي مشتري را به يک درگاه پرداختي که مشکلي ندارد منتقل مي‌کند. همچنين اين درگاه به مشتري هاي خود تا 45 روز اول رايگان سرويس مي‌دهد.
  • درگاه پرداخت زرين پال: اولين درگاه پرداخت واسطه‌ي بانکي که فعاليتش را آغاز کرد زرين پال است اين درگاه در اين چند ساله بسيار پيشرفت کرده است. يکي از جذابيت‌هايي که اين درگاه دارد کارت زرين است هر کاربري که اين کارت را داشته باشد مي تواند از طريق atmها برداشت پول انجام دهد. همچنين اين درگاه به کاربرانش اين امکان را مي دهد که در روز سه شنبه بدون پرداخت کارمزد واريز و پرداخت انجام ندهند. لازم به ذکر است که در زرين پال کارمزدي که براي شما در نظر گرفته شده است(البته به جز روز سه شنبه‌ها) نيم درصد است
  • درگاهir: اگر تلگرام و اينستاگرام داريد و از طريق اين شبکات اجتماعي مي خواهيد فروش انجام دهيد سايت آي دي پي براي شما يک درگاه واسطه‌ي بانکي مناسب است. به عبارتي اگر اين درگاه ها را براي سايتتان استفاده کنيد يک اشتباه جبران ناپذيري انجام داده ايد اما اگر براي فروش در صفحات اجتماعي از اين درگاه پرداخت استفاده کنيد کار بسيار درست و منظقي انجام داده ايد. از ويژگي هاي اين سايت شما مي توان به: تبديل شماره کارت و شبا به شماره‌ي آي دي، دريافت کارمزد 500 توماني از هر مشتري اشاره کرد.

منبع : biographyy

 

 

برچسب ها: روش‌های , تسویه , حساب , در , درگاه , های , بانکی , واسطه ,

[ بازدید : 93 ]

[ چهارشنبه 3 دی 1399 ] 21:17 ] [ یار و همراه ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]