مهاجرت به کانادا با خيال راحت

مهاجرت به کانادا با خيال راحت

همانطور که خودتان مي‌دانيد، ما ايراني‌ها از طرف کشورهاي مختلف جهان تحريم شده‌ايم و اين موضوع باعث شده براي مهاجرت هاي تحصيلي، پرداخت‌هاي دلاري، دريافت اقامت‌ها و... با مشکلات زيادي روبرو شويم. به همين دليل است که براي تحصيل در کانادا وجود يک شرکت مهاجرتي به پيش‌برد سريع‌تر کارها کمک خيلي زيادي مي‌کند.

درواقع قدم دوم براي مهاجرت تحصيلي اين است که يک شرکت مهاجرتي انتخاب کنيد. اين شرکت‌ها قرار است فعاليت‌هايي از جمله پذيرش شما در مراکز آموزشي، هماهنگي با سفارت کانادا و... را انجام بدهند. البته يادتان باشد که انتخاب يک شرکت معتبر در موفقيت‌آميز بودن و نبودن مهاجرت شما تاثير دارد. بنابراين قبل از انتخاب حسابي در مورد شرکت مورد نظر، تحقيق کنيد.

مهاجرت به کانادا

در اين بين اگر نظر ما را بخواهيد، پيشنهاد مي‌کنيم به سراغ شرکت رايا بين الملل برويد. اين شرکت چندين سال است که در ايران اقدام به ارائه خدمات مهاجرت تحصيلي انواع کشورهاي اروپايي و آمريکايي و حتي آسيايي کرده.

internationalraya.com 

 

از سير تا پياز مهاجرت به کانادا

کانادا به عنوان يکي از بهترين کشورهاي جهان براي مهاجرت شناخته شده است و هر سال تعداد زيادي از مردم براي مهاجرت به کانادا اقدام مي‌کنند. از آنجايي که کانادا يکي از مهم‌ترين مقاصد مهاجرت بين ايرانيان است، آشنايي با روش‌هاي مهاجرتي و اخذ اقامت آن از بيش از پيش احساس مي‌شود. در ادامه تلاش مي کنيم مهم ترين روش هاي مهاجرت به کانادا را به شما معرفي کنيم.

 

روش هاي اصلي مهاجرت به کانادا:

مهاجرت کاري

اسپانسرشيپ خانواده

مهاجرت تحصيلي به کانادا

مهاجرت از طريق ازدواج

ويزاي استارت ‌آپ

خود اشتغالي

 

از مهم ترين و محبوب ترين روش هاي مهاجرت به کانادا در بين ايرانيان مهاجرت کاري و مهاجرت تحصيلي است که در ادامه بيشتر با اين روش ها آشنا خواهيم شد.

 

 

مهاجرت کاري به کانادا

دولت کانادا از حدود سال 2015 براي افزايش رشد اقتصادي و جذب نيروي کار ماهر سيستم جديدي را به نام اکسپرس اينتري  (EXPRESS ENTRY) براي شهروندي و مهاجرت به کانادا معرفي کرد که از سه طريق کار مي کند.

 

برنامه ي نيروي کار ماهر فدرال Federal Skilled Worker Program (FSWP)

برنامه نيروي کار ماهر اسکيلد تريدز The Federal Skilled Trades class (FSTP)

برنامه مهاجرت از طريق تجربه کار در کانادا The Canadian Experience Class (CEC)

کارفرمايان نقش مهمي در انتخاب مهاجران ايفا مي‌کنند و قادر خواهند بود از طريق بانک کاريابي که اخيراً در کانادا گسترش يافته است، کانديداهاي مناسب موقعيت شغلي خود را بيابند.

 

براي اخذ اقامت دائم کانادا متقاضيان بايد شرايط زير را داشته باشند:

 

در طول 10 سال گذشته حداقل يک سال سابقه کار مستمر و تمام وقت يا معادل آن را در 24 موقعيت شغلي زير داشته باشند

مدير مهندسي، تحليلگر مالي و سرمايه‌گذاري، زمين‌شناس و اقيانوس شناس، مهندس شهري، مهندس مکانيک، مهندس شيمي، مهندس معدن، مهندس زمين‌شناسي، مهندس پتروشيمي، مهندس هوا و فضا، مهندس کامپيوتر (به استثناي مهندس و طراح نرم‌افزار)، نقشه‌بردار زمين، برنامه‌نويسان کامپيوتري و توسعه‌دهنده رسانه‌هاي تعاملي، تکنسين و مکانيک ابزار صنعتي، بازرسان بهداشت عمومي، محيط‌زيست، بهداشت و امنيت شغلي، متخصص شنوايي و گفتار درماني، فيزيوتراپيست، کاردرمانگر، فن‌شناس آزمايشگاه پزشکي، تکنسين آزمايشگاه پزشکي و دستيار آسيب‌شناس، تنفس درمانگر، اپراتور اتاق عمل و تکنسين قلبي ريوي، تکنسين پرتونگاري پزشکي، سونوگراف، تکنسين کارديوگرافي (قلب) و تکنسين تشخيصي الکتروفيزيولوژيک

در مهارت‌هاي گفتاري و شنيداري آزمون آيلتس نمره 5، در مهارت‌ خواندن نمره 3.5 و در مهارت نوشتن نمره 4 را کسب کنند.

از طرف يک کارفرما در کانادا پيشنهاد کار تمام وقت دريافت کرده و شايستگي عهده‌دار شدن آن سمت را داشته باشند.

در موسسه‌اي معتبر در کانادا مدرک دکتراي خود را کسب کرده و يا حداقل دو سال از آغاز دکتري آن‌ها گذشته باشد.

 

 

مهاجرت تحصيلي به کانادا

مهاجرت به کانادا از طريق تحصيل يکي از روش هاي متداول اخذ اقامت کانادا است که هر ساله افراد بسياري از طريق آن اقدام مي‌کنند. براي اخذ ويزاي دانشجويي، متقاضيان بايد تمکن مالي خود را براي تامين هزينه‌هاي زندگي و تحصيل اثبات کرده و يا بورسيه‌هاي دانشجويي دريافت کرده باشند. قوانين مهاجرتي اين کشور به دانشجويان اجازه مي‌دهد تا به کمک امتياز حاصل از تحصيل در کانادا، مراحل اخذ اقامت دائم را راحت‌تر طي کنند. فارغ‌التحصيلان مي‌توانند براي موقعيت‌هاي شغلي مورد نظر خود درخواست داده و پراي دريافت ويزا اقدام کنند. پس از گذشت دو سال نيز مي‌توانند براي اخذ اقامت دائم اقدام کنند.

 

 

اگر به دنبال آشنايي با روش هاي ديگر مهاجرت به کانادا هستيد يا قصد مهاجرت به اين کشور را داريد حتما از سايت شرکت رايابين الملل بازديد کنيد و از مشاوران اين شرکت براي آشنايي با راحت ترين روش مهاجرت با توجه به شرايط خودتان کمک بخواهيد.

رايا بين الملل مهاجرت تحصيلي هوشمند

 

برچسب ها: مهاجرت , به , کانادا , با , خیال , راحت ,

[ بازدید : 2 ]

[ جمعه 28 خرداد 1400 ] 15:53 ] [ یار و همراه ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]